Dette er resultater fra Faaberg MyKid Barnehage-NM 2018. Se de siste resultatene fra Faaberg MyKid Barnehage-NM 2019 her.

Siste resultat

Faaberg MyKid Barnehage-NM 2018 begynner
Slutt
2/6

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02060113 lø 02/06 16:00 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A Final Brekkåsen I...rnehage Mix 3 - 1 Norlandia M...n Team Nord    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02060112 lø 02/06 15:30 lø 02/06 Bane 1 Dame Klasse Plj A Einehaugen ... Einehaugen 0 - 1 Lillehammer...tsbarnehage    
02060111 lø 02/06 15:00 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A Semi final Brekkåsen I...rnehage Mix 6 - 0 Lundgaardsl...gaardsløkka    
02060208 lø 02/06 15:00 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Slutspel A Semi final Norlandia M...n Team Nord 3 - 2 Håbafjell I...tsbarnehage    
02060110 lø 02/06 14:30 lø 02/06 Bane 1 Dame Klasse Plj A Lillehammer...tsbarnehage 0 - 0 Lillehammer barnehage    
02060109 lø 02/06 14:00 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A 1/4 Final Brekkåsen I...rnehage Mix 6 - 1 Øverkvern F...arnehage FC    
02060207 lø 02/06 14:00 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Slutspel A 1/4 Final Lundgaardsl...gaardsløkka 2 - 1 Ekeberg Idr...rnehage EIB    
02060307 lø 02/06 14:00 lø 02/06 Bane 3 Mix klasse Slutspel A 1/4 Final Norlandia M...n Team Nord 5 - 0 Stiftelsen ...n barnehage    
02060801 lø 02/06 14:00 lø 02/06 Bane 4 Mix klasse Slutspel A 1/4 Final Håbafjell I...tsbarnehage 4 - 0 Linnéa Natu...dsbarnehage    
02060108 lø 02/06 13:30 lø 02/06 Bane 1 Dame Klasse Plj A Lillehammer barnehage 0 - 1 Einehaugen ... Einehaugen    
02060107 lø 02/06 13:00 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A 1/8 Final Øverkvern F...arnehage FC 3 - 2 Steinrøysa barnehage    
02060206 lø 02/06 13:00 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Slutspel A 1/8 Final Lundgaardsl...gaardsløkka 5 - 1 Davinas Barnehave    
02060306 lø 02/06 13:00 lø 02/06 Bane 3 Mix klasse Slutspel A 1/8 Final Hamarbarneh...S Fireballs 2 - 4 Ekeberg Idr...rnehage EIB    
02060400 lø 02/06 13:00 lø 02/06 Bane 6 Mix klasse Slutspel A 1/8 Final Hammermo FUS Barnehage as 0 - 1 Linnéa Natu...dsbarnehage      
02060800 lø 02/06 13:00 lø 02/06 Bane 4 Mix klasse Slutspel A 1/8 Final Norlandia M...n Team Nord 1 - 0 Bakkeli bar...eam Bakkeli    
02060900 lø 02/06 13:00 lø 02/06 Bane 5 Mix klasse Slutspel A 1/8 Final Håbafjell I...tsbarnehage 3 - 1 Baklia Stal...e Barnehage    
02060106 lø 02/06 12:30 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Slutspel A 1/8 Final Flåklypa ba...ge Fighters 2 - 9 Stiftelsen ...n barnehage    
02060105 lø 02/06 12:00 lø 02/06 Bane 1 Dame Klasse Plj A Einehaugen ... Einehaugen 1 - 1 Lillehammer...tsbarnehage    
02060205 lø 02/06 12:00 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Plj C Lundgaardsl...gaardsløkka 4 - 3 Øverkvern F...arnehage FC    
02060305 lø 02/06 12:00 lø 02/06 Bane 3 Mix klasse Plj A Hammermo FUS Barnehage as 3 - 2 Ekeberg Idr...rnehage EIB    
02060104 lø 02/06 11:30 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Plj E Baklia Stal...e Barnehage 2 - 3 Stiftelsen ...n barnehage    
02060204 lø 02/06 11:30 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Plj D Bakkeli bar...eam Bakkeli 0 - 7 Steinrøysa barnehage    
02060304 lø 02/06 11:30 lø 02/06 Bane 3 Mix klasse Plj B Flåklypa ba...ge Fighters 2 - 0 Davinas Barnehave    
02060103 lø 02/06 11:00 lø 02/06 Bane 1 Dame Klasse Plj A Lillehammer...tsbarnehage 1 - 0 Lillehammer barnehage    
02060203 lø 02/06 11:00 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Plj C Øverkvern F...arnehage FC 7 - 2 Linnéa Natu...dsbarnehage    
02060303 lø 02/06 11:00 lø 02/06 Bane 3 Mix klasse Plj A Ekeberg Idr...rnehage EIB 0 - 7 Norlandia M...n Team Nord    
02060102 lø 02/06 10:30 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Plj B Flåklypa ba...ge Fighters 2 - 3 Hamarbarneh...S Fireballs    
02060202 lø 02/06 10:30 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Plj E Brekkåsen I...rnehage Mix 10 - 0 Baklia Stal...e Barnehage    
02060302 lø 02/06 10:30 lø 02/06 Bane 3 Mix klasse Plj D Håbafjell I...tsbarnehage 9 - 0 Bakkeli bar...eam Bakkeli    
02060101 lø 02/06 10:00 lø 02/06 Bane 1 Mix klasse Plj A Norlandia M...n Team Nord 5 - 0 Hammermo FUS Barnehage as    
02060201 lø 02/06 10:00 lø 02/06 Bane 2 Mix klasse Plj C Linnéa Natu...dsbarnehage 0 - 8 Lundgaardsl...gaardsløkka    
MyKid Scandic Hafjell Hafjell-Kvitfjell Booking Lillehammer Vandrerhjem Stasjonen Adecco Marianns verden IKOMM Hamar Media avd Lillehammer Akuttgruppen